Company Directors / Secretaries in the UK

Directors ordered by Surname

AL SALEM, DANA → ANDERSON, S

ANZALONE, LAURA → ARNOLD, SUZANNE

ASLAM, SOBIA → AUSTIN, JAMRS

BADDAM, PRAVEEN → BAKER, HAROLD

BAN, S → BARKER, SIMON

BARROW, S → BATES, S

BEARMAN, VIVIENNE → BEHNKE, MARCO

BENNETT, LUKE → BERTORELLI, GIAN-PIETRO

BICICCHI, BRUNELLO → BIRNIE, S

BLAKESLEY, RICHARD → BODIE, MICHELLE

BOOTH, PENELOPE → BOWDEN, PAUL

BRADBURY, STEPHEN → BRAZIER, ADRIAN

BRIGINSHAW, JEFFRIES → BROOKS, KEITH

BROWNE, DYELMA → BUCKLEY, ROSEMARY

BURGESS, NEIL → BUSBY, STEPHEN

CABLE, DANIEL → CAMPBELL, ALISTAIR

CARKEET, SIMON → CARTLIDGE, WILLIAM

CAWLEY, JONATHAN → CHANDLER, CLIVE

CHAUHAN, KISHOR → CHIN, YEWHUNG

CHUGHTAI, IBRAR → CLARKE, JOHN

CLOKE, JASON → COLE, ALLAN

COLQUHOUN, STEVEN → COOK, JOHN

CORBETT, DAVID → COTTRILL, SUSAN

COYLE, IAN → CRIPPS, DYLAN

CRUDGINGTON, VINCENT → CURTIS, GAYNOR

DALY, JOANNA → DAURE, JANET

DAVIS, CLIFFORD → DEAN, TIMOTHY

DENNIS, JOHN → DHESI, S

DIRECTORS, BOARD → DOLLAR, PETA

DOUGLAS, ZOE → DROPPELMANN, JAIME

DUNCOMBE, NICHOLAS → DYKES, LISA

EDGLEY, HUGH → ELDER, ALISON

ELSWORTH, BRIAN → ESPIE, DESMOND

EWING, WILLIAM → FARMER, CHRISTOPHER

FEIGER, NETANEL → FIELD, BRIAN

FISHWICK, S → FLUONIA, HESDIE

FORM, STEVEN → FOXALL, JULIAN

FREITAS, FRANCIS → FURNESS, AMY

GANAPATHY, SIVAKUMAR → GASCOLBNE, ANGELA

GEORGE, PETER → GIBSON, SIAN

GILZEAN, JAMES → GODFREY, JEROME

GOODING, CHRISTOPHER → GOULD, S

GRAUPEN, ADRIAN → GREENLEAF, JEFFREY

GRIGG, STEPHEN → GUITE, DAREN

HADDOU, MOHAMED → HALL, MARTIN

HAMMOND, SOPHIE → HARD, STEPHEN

HARRINGTON, BELINDA → HARTLEY, COLSTON

HAUNCH, JENNIFER → HAYWOOD, CLIVE

HEINZ, BURKHARD → HERBERT, PAUL

HICKS, JONATHAN → HINCHLIFFE, ANTHONY

ANDERSON, S → ANZALONE, JOSEPH

ARNOLD, SYLVIA → ASLAM, SIMAH

AUSTIN, JANE → BADDAM, PRAVEEN

BAKER, HARRIET → BAN, S

BARKER, SIMON → BARROW, S

BATES, S → BEARMAN, VIVIENNE

BEHNKE, MARCO → BENNETT, LUCY

BERTORELLI, JON → BICICCHI, BRUNELLO

BIRNIE, S → BLAKESLEY, RICHARD

BODIE, PHILIP → BOOTH, PENELOPE

BOWDEN, PAUL → BRADBURY, STEPHEN

BRAZIER, ALAN → BRIGINSHAW, JEFFRIES

BROOKS, KEITH → BROWNE, DUNCAN

BUCKLEY, ROSEMARY → BURGESS, NEALE

BUSBY, STEPHEN → CABLE, DANIEL

CAMPBELL, ALISTAIR → CARKEET, JONATHAN

CARTLIDGE, WILLIAM → CAWLEY, JONATHAN

CHANDLER, CLIVE → CHAUHAN, KISHAN

CHIN, YEWHUNG → CHUGHTAI, HUMA

CLARKE, JOHN → CLOKE, IZABELA

COLE, ALLIOTT → COLQUHOUN, STEPHEN

COOK, JOHN → CORBETT, DAVID

COTTRILL, SUSAN → COYLE, IAIN

CRIPPS, EDMUND → CRUDGINGTON, TONY

CURTIS, GEMMA → DALY, JOANNA

DAURE, JOHN → DAVIS, CLIFFORD

DEAN, TIMOTHY → DENNIS, JOHN

DHESI, SAHEB → DIRECTORS, B&A

DOLLAR, RICHARD → DOUGLAS, ZANE

DROPPELMANN, JAMIE → DUNCOMBE, NICHOLAS

DYKES, LOUISE → EDGLEY, GRAHAM

ELDER, ALISON → ELSWORTH, BENJAMIN

ESPIE, DOREEN → EWING, WILLIAM

FARMER, CHRISTOPHER → FEIGER, NETANEL

FIELD, BRIAN → FISHWICK, S

FLUORESCENT-PRODUCTIONS-LIMITED, → FORM, STEVEN

FOXALL, KARL → FREITAS, FILIPA

FURNESS, ANDREA → GANAPATHY, SIVAKUMAR

GASCON, ANA → GEORGE, PETER

GIBSON, SIDNEY → GILZEAN, JAMES

GODFREY, JESSICA → GOODING, CHARMAINE

GOULD, S → GRAUPEL, SUSANNE

GREENLEAF, JEFFREY → GRIGG, SOPHIE

GUITE, DAVID → HADDOU, BRAHIM

HALL, MARTIN → HAMMOND, SONYA

HARD, STEVEN → HARRINGTON, BARBARA

HARTLEY, COUNCILLOR → HAUNCH, JENNIFER

HAYWOOD, CLLR → HEINZ, BURKHARD

HERBERT, PAUL → HICKS, JONATHAN

HINCHLIFFE, ANTHONY → HODGE, KATHLEEN