Company Directors / Secretaries in the UK

Directors ordered by Surname

, 6269801 → AHMED, S

ALLIENDE, FERNANDO → APURVA, PRATHIMA

ATWAL, PAUL → BALBERNIE, ROBIN

BARRIE, CHARLES → BECKLEY, PETER

BERTIN, DAVID → BLACKETT, ALAN

BORCAN, DUMITRU → BRAND, STEVEN

BROSNAN, DENIS → BUNYAN, ERIC

CAIN, MARTIN → CARTER, GRAHAM

CHAPMAN, PHILLIP → CHU, ROBIN

COCKCROFT, WILLIAM → COOK, LORRAINE

COWE, ALAN → CRUTKAEW, CHALERMPON

DARK, GARRY → DEBONO, MARK

DIMBYLOW, S → DOWNES, URSZULA

DYACHENKO, TATYANA → ELLIOTT, DIANA

EWENS, MATTHEW → FERGUSON, SANDRA

FOALE, LESLIE → FRASER, JONATHAN

GANT, KATHLEEN → GIBBONS, MAUREEN

GOLD, COLIN → GRANT, JASON

GROOM, MAUREEN → HALL, GORDON

HARGRAVE, DEREK → HAUMANN, BRETT

HENDRY, S → HINDLE, TERRY

HOLTER, RICHARD → HUBALLAH, TOUFIC

HYDE, MARTIN → JACKSON, SCOTT

JEWELL, ANTHONY → JORDAN, MICHAEL

KAYE, DEANNA → KHALIQ, KOMAL

KLEIN, DANIELLE → LABADIE, M

LAW, S → LESTINI, GEORGINA

LLC, BELL → LUI, DARREN

MADSEN, JESPER → MARASENS, ULDIS

MATHEW, ISABEL → MCCREADIE, ROBERT

MCLELLAN, MARION → MERRIFIELD, MARK

MISSAGLIA, MATTEO → MORGAN, DEAN

MULLEN, S → NATH, BRIGITTE

NIGHTINGALE, BENJAMIN → ODEDRA, KAILASH

ORGILL, S → PANAS, VICTOR

PATEMAN, PATRICIA → PERI, IAN

PINTO-DUSCHINSKY, NENDIE → POYIADZIS, DEMETRA

QUEK, ELAINE → RAVAL, PRASHANT

REZA, AHMEREEN → ROBERTSON, IAN

ROTH, CLAUS-HINRICH → SAGAR, NORMAN

SAVERIANO, FABRIZIO → SELLARS, JANE

SHEHFE, SUSAN → SIMMS, S

SMITH, CHARLES → SOUTO, JOSE

STEEN, DICK → STRICKLAND, GARRY

SYULEYMAN, FATME → TEMPLEMAN, S

TICKLE, WILLIAM → TRENTHAM, CLIVE

UNDERHILL, BERNADETTE → VIRR, MARTIN

WALTON-SARDINHA, JASON → WEBBER, ESSOR

WHITE, SEAN → WILLIAMS, OWEN

WOOD, ADAM → YAFI, GHIAS

AHMED, S → ALLIEM, ADIL

APUTYTE, ORESTA → ATWAL, PARANJIT

BALBERNIE, ROBIN → BARRIE, CHARLES

BECKLEY, PHILIP → BERTIN, CHARLES

BLACKETT, ALBERT → BORCA, TIBERIU

BRAND, STEVEN → BROSNAN, DENIS

BUNYAN, FRANCES → CAIN, MARTIN

CARTER, GRAHAM → CHAPMAN, PHILLIP

CHU, ROGER → COCKCROFT, WARREN

COOK, LOTTIE → COWDY, SUSAN

CRUTTENDEN, ALAN → DARK, FRED

DEBONO, MARVINA → DIMBYLOW, S

DOWNES, VANESSA → DYACHENKO, IRYNA

ELLIOTT, DIANA → EWENS, MARK

FERGUSON, SANDRA → FOALE, LESLIE

FRASER, JONATHAN → GANT, KATHLEEN

GIBBONS, MAURICE → GOLD, COLIN

GRANT, JASON → GROOM, MAUREEN

HALL, GORDON → HARGRAVE, DEREK

HAUMANN, BRETT → HENDRY, S

HINDLE, TERRY → HOLTER, PHILIP

HUBAND, ALAN → HYDE, MARTIN

JACKSON, SCOTT → JEWELL, ANTHONY

JORDAN, MICHAEL → KAYE, DEANA

KHALIQ, KOSER → KLEIN, DANIELLE

LABADIE, ROBERT → LAW, S

LESTNER, ALISON → LLC, BELFORD

LUI, DARREN → MADSEN, JENS

MARASENS, ULDIS → MATHEW, HUGH

MCCREADIE, RUSSELL → MCLELLAN, MARION

MERRIFIELD, MARK → MISSAGHIAN-SHIRAZI, DANESCH

MORGAN, DEAN → MULLEN, S

NATH, CHARU → NIGHTINGALE, BENJAMIN

ODEDRA, KAILASH → ORGILL, S

PANAS, VICTOR → PATEMAN, NIGEL

PERI, IAN → PINTO-DUSCHINSKY, MICHAEL

POYIADZIS, PANAYIOTIS → QUEK, DAVID

RAVAL, PRASHANT → REZA, AHMED

ROBERTSON, IAN → ROTH, CLAUDIA

SAGAR, NORMAN → SAVERIANO, FABRIZIO

SELLARS, JEAN → SHEHFE, S

SIMMS, S → SMITH, CHARLES

SOUTO, JOSEPH → STEEN, DICK

STRICKLAND, GARRY → SYULEYMAN, FATME

TEMPLEMAN, S → TICKLE, VIVIENNE

TRENTHAM, JAMES → UNDERHILL, BENJAMIN

VIRR, NICHOLAS → WALTONS, MAXINE

WEBBER, ESSOR → WHITE, SEAN

WILLIAMS, OWEN → WOOD, ADAM

YAFI, HISHAM → ,